النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: فوری از امام مهدی به تمام مسلمانانی که تسلیم پروردگار عالمیان هستند

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. فوری از امام مهدی به تمام مسلمانانی که تسلیم پروردگار عالمیان هستند

  مصدر المشاركة
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  29 - رمضان - 1442 هـ
  11 - 05 - 2021 مـ
  ۲۲- اردیبهشت -۱۴۰۰ه.ش.
  10:51 عصر
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://nasser-mohammad.com/showthread.php?p=348556
  ___________________


  فوری از امام مهدی به تمام مسلمانانی که تسلیم پروردگار عالمیان هستند

  بسم الله الرحمن الرحیم و صلوات و سلام بر محمد رسول الله و تمام رسولان الهی و کسانی که تا فرا رسیدن یوم الدین به احسان و نیکی از آنان پیروی می‌کنند. سلام و رحمت و برکات و نعیم رضوان الهی بر شما انصار پیشگام برگزیده عزیزم، ای انصار مکرم و گرامی، عید شما سعید و مبارک باد. [ان‌شاءالله] در راه حق ثابت قدم باشید و خداوند همه مسلمانان را به راه راست خود هدایت فرماید.
  ای کاش مفتیان کشورهای اسلامی و رهبران آن از پروردگار عالمیان پروا کنند و تا زمانی که هلال شوال را با چشم یقین و یا حتی بزرگترین تلسکوپ‌ها ندیده‌اند، پایان رمضان را اعلان نکنند تا برای مردم جهان روشن شود که واقعاً ادراک رخ داده و خورشید به ماه رسیده‌است و آنان به حق وارد عصر نشانه‌های بزرگ ساعت شده‌اند؛ اما غافلانه رومی‌گردانند.
  با اینکه امشب، بعد از غروب آفتاب سه شنبه/شب چهارشنبه، بر اساس ادراک، شب اول شوال است، اما در درگاه پروردگار برای آنان بهتر است عید فطر را اعلان نکنند مگر بعد از اثبات رؤیت هلال شوال [که در واقع شب سوم شوال است] تا به این ترتیب از درها وارد خانه شوند و برای تمام مردم روشن شود که خورشید واقعاً به ماه رسیده ‌است، چرا که هلال را ندیده‌اند، مگر در شب سوم.
  من می‌دانم و حواسم هست که چه می‌گویم، چون با آنچه که در مورد ادراک در آیات محکم کتاب خدا قرآن عظیم می‌یابم، می‌دانم آنان حتی با بزرگترین تلسکوپ‌هایشان، هرگز هلال ماه را نمی‌بینند و تمام مردم نیز آن را به صورت یکسان خواهند دید مگر در يک شب و هلال به صورت ماه شب دوم یا سوم برایشان نمایان خواهد شد.
  اگر آنان خود را ملزم به اجرای فرمان خدا و رسولش بدانند، روزه را آغاز نمی‌کنند مگر هلال را ببینند و افطار هم نمی‌کنند مگر با دیدن هلال [ماه بعد]. ولی آنان به فرمان خدا و رسولش وقعی نمی‌نهند، علی‌رغم اینکه روز بیست و نهم شعبان، ماه را رصد کردند و آن را ندیدند و همچنین روز سی‌ام شعبان [شب سی و یکم]َ بعد از غروب آفتاب دوشنبه/شب سه شنبه آن را ندیدند،[ولی] با مخالفت با فرمان خدا و رسولش، روزه را از روی سرکشی و تکبر و غرور آغاز کردند تا مردم عالم روز سه شنبه/شب چهارشنبه با توجه به اندازه هلال، نگویند «هلال شب دوم یا سوم».

  ای رهبران مسلمان و مفتیان کشورها! به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، شما با فرمان ناصر محمد یمانی مخالفت نکردید، بلکه به مخالفت با فرمان خداوند و رسولش برخاستید.
  در هر صورت... اگر چهارشنبه متمم [سی‌ام] ماه بود، باید این امر را بر اساس رؤیت هلال اعلان می‌کردید؛ چون نمی‌توانید تا هلال شوال را ندیده باشید، به مردم بگویید افطار کنند، اما اگر بعد غروب آفتاب روز چهارشنبه/شب پنجشنبه هلال را نبینید، چطور با دروغ و کذب و بهتان، ثبوت رؤیت هلال شوال را اعلان می‌کنید و درحالی‌که خودتان می‌دانید دروغ می‌گویید، قبل از رؤیت هلال، به مردم اعلان می‌کنید افطار کرده و رمضان را به پایان برسانند؟ از خدا نمی‌ترسید؟!
  و محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم می‌فرماید:

  [نحن أمة لا نحسِب فصوموا لرؤيته وافطروا لرؤيته] صدق عليه الصلاة والسلام
  [ما امتی هستیم که محاسبه نمی‌کنیم، با دیدن هلال روزه گرفته و با دیدن هلال افطار می‌کنیم]
  مقصودشان این است که ما امتی هستیم که از راهش وارد می‌شویم [ندخل البیوت من ابوابها] و بر اساس آگاهیمان از محاسبات اقتران ماه در «عرجون قدیم»، که دانشمندان نجوم نام آن را محاسبات نجومی برای اقتران مرکزی می‌نامند، روزه را آغاز نمی‌کنیم. بلکه صبر می‌کنیم تا «عرجون قدیم» بگذرد و کسانی که استهلال را انجام می‌دهند، روشن شدن نور را در سطح ماه نو ببینند و رؤیت ماه ثابت شود.
  برای همین محمد رسول الله صلی الله علیه آله و سلم فرموده‌اند:
  [ صوموا لرؤيته وافطروا لرؤيته ]؛
  [با دینش روزه بگیرید و با دیدنش افطار کنید]
  و همانا که کامل کردن سی روز ماه [عده] با رؤیت هلال است؛ تصدیق فرموده ایشان که صلوات و سلام بر او باد:
  [لا تصوموا حتى تروا الهلال ولا تفطروا حتى تروه] صدق عليه الصلاة والسلام،
  [روزه را آغاز نکنید مگر با دیدن هلال و افطار نکنید مگر با دیدن هلال]
  و اجرای فرمان خداوند در آیات محکم کتابش:
  { شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِي أُنزِلَ فِيهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِّلنَّاسِ وَبَيِّنَاتٍ مِّنَ الْهُدَىٰ وَالْفُرْقَانِ ۚ فَمَن شَهِدَ مِنكُمُ الشَّهْرَ فَلْيَصُمْهُ ۖ وَمَن كَانَ مَرِيضًا أَوْ عَلَىٰ سَفَرٍ فَعِدَّةٌ مِّنْ أَيَّامٍ أُخَرَ ۗ يُرِيدُ اللَّهُ بِكُمُ الْيُسْرَ وَلَا يُرِيدُ بِكُمُ الْعُسْرَ وَلِتُكْمِلُوا الْعِدَّةَ وَلِتُكَبِّرُوا اللَّهَ عَلَىٰ مَا هَدَاكُمْ وَلَعَلَّكُمْ تَشْكُرُونَ ‎﴿١٨٥﴾‏ } صدق الله العظيم [ سورة البقرة ].
  {ماه رمضان، كه در آن براى راهنمايى مردم و بيان راه روشن هدايت و جدا ساختن حق از باطل، قرآن نازل شده است. پس هر كس كه اين ماه را ببیند، بايد كه در آن روزه بدارد. و هر كس كه بيمار يا در سفر باشد، به همان تعداد از روزهاى ديگر. خدا براى شما خواستار آسايش است نه سختى، و آن شمار را كامل سازيد. و خدا را بدان سبب كه راهنماييتان كرده است به بزرگى ياد كنيد و سپاس گوييد. (۱۸۵)}
  همچنین خداوند در آیات محکم کتابش به ما فرمان می‌‌دهد تعداد روزهای رمضان [عدة رمضان] را با دیدن هلال کامل کنیم چون تا دیدن هلال شوال روزهای معدودی باقی است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِي أُنزِلَ فِيهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِّلنَّاسِ وَبَيِّنَاتٍ مِّنَ الْهُدَىٰ وَالْفُرْقَانِ ۚ فَمَن شَهِدَ مِنكُمُ الشَّهْرَ فَلْيَصُمْهُ ۖ وَمَن كَانَ مَرِيضًا أَوْ عَلَىٰ سَفَرٍ فَعِدَّةٌ مِّنْ أَيَّامٍ أُخَرَ ۗ يُرِيدُ اللَّهُ بِكُمُ الْيُسْرَ وَلَا يُرِيدُ بِكُمُ الْعُسْرَ وَلِتُكْمِلُوا الْعِدَّةَ وَلِتُكَبِّرُوا اللَّهَ عَلَىٰ مَا هَدَاكُمْ وَلَعَلَّكُمْ تَشْكُرُونَ ‎﴿١٨٥﴾‏ وَإِذَا سَأَلَكَ عِبَادِي عَنِّي فَإِنِّي قَرِيبٌ ۖ أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ ۖ فَلْيَسْتَجِيبُوا لِي وَلْيُؤْمِنُوا بِي لَعَلَّهُمْ يَرْشُدُونَ ‎﴿١٨٦﴾‏}
  صدق الله العظيم [ سورة البقرة ].
  {ماه رمضان، كه در آن براى راهنمايى مردم و بيان راه روشن هدايت و جدا ساختن حق از باطل، قرآن نازل شده است. پس هر كس كه اين ماه را ببیند، بايد كه در آن روزه بدارد. و هر كس كه بيمار يا در سفر باشد، به همان تعداد از روزهاى ديگر. خدا براى شما خواستار آسايش است نه سختى، و آن شمار را كامل سازيد. و خدا را بدان سبب كه راهنماييتان كرده است به بزرگى ياد كنيد و سپاس گوييد. (۱۸۵)
  و هرگاه بندگانم از تو درباره‌ی من بپرسند، [بگو] به راستی من نزدیکم؛ دعاى نیایش‌گر را آن گاه که مرا مى‌خواند، پاسخ مى‌گویم. آنها نیز دعوت مرا بپذیرند و به من ایمان آورند، باشد که راه یابند و به رشد برسند. (۱۸۶)}
  و اما زمانی که بشریت وارد عصر نشانه‌های بزرگ ساعت می‌شود، به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، هلال برای همه، همزمان رؤیت می‌گردد، فرقی ندارد در مناطق باز باشد یا مناطق بسته و محدود. روزی که هلال در برابر چشم مردم نمایان می‌گردد، همه می‌گویند: « شب دوم یا سوم است»؛ چون خورشید به ماه رسیده و رمضان به شعبان می‌رسد [أدرک شعبان، رمضان] و شوال به رمضان می‌رسد [أدرک رمضان، شوال] و هر ماه به ماه قبلی می‌رسد، در این امر چیزی بر گردن شما نیست و از مدت زمان روزه شما کم نمی‌شود، البته اگر آغاز روزه ماه رمضان را تنها بعد از غروب آفتاب سه شنبه/شب چهارشنبه و بعد از آنکه تمام مردم هلال بزرگ شده رمضان را دیدند، اعلان کنید، هلالی که «دو شب از آن گذشته و در شب سوم» است تا تمام مسلمانان ایمان بیاورند خورشید واقعاً به ماه رسیده و آنها وارد عصر نشانه‌های بزرگ ساعت شده‌اند تا مهدی منتظر ناصر محمد را تصدیق کنند و همچنین روزه گرفتن را [بر اساس ادراک] آغاز نمایند و رمضان امسال (سال ۱۴۴۲) سی روز، روزه خواهند گرفت که از چهارشنبه آغاز شده و پنجشنبه سی‌ام خواهد بود و سپس هلال شوال را به اندازه دو شب بزرگتر می‌بینند، یک شب برای چهارشنبه و یک شب برای پنجشنبه و همه مردم بعد از غروب آفتاب پنجشنبه/شب جمعه که شب سوم شوال امسال (سال ۱۴۴۲) است، هلال را می‌بینند و رسیدن خورشید به ماه و ادراک ادامه خواهد داشت تا به دلیل طلوع خورشید از مغرب، شب از روز پیشی گیرد و این نشانه دیگری از نشانه‌ها و اشراط بزرگ ساعت است و نشانه‌های آن فرا رسده و شما غافلانه رومی‌گردانید.
  پس چه کسی مجرمان را از عذاب پروردگار عالم نجات خواهد داد، کسانی که مردم را از پیروی از دعوتگر حق الهی باز می‌دارند و این از روی جهالتشان نبوده و کاملاً آگاهانه است.
  یکی از دانشمندان نجوم قبل غروب آفتاب سه شنبه/شب چهارشنبه هلال شوال را که در حالت ادراک بود با همان دوربینی دیده است که محمد عوده اقتران مریخ با ماه رمضان را در ظهر روز اقتران مریخ، و بعد گذشت چند روز از آغاز رمضان، ثبت کرده‌بود. با همین دوربین، قبل از غروب آفتاب، هلال ماه را که در حالت ادراک است، می‌بینند؛ چون این دوربین اشعه حرارتی خورشید را تیره نموده و نور را باقی می‌‌گذارد.
  پس چرا با دوربین محمد عوده که در ظهر تصویر ماه و مریخ را ثبت کرده بود، از هلال ماه در حالت ادراک به صورت زنده تصویربرداری نمی‌کنند؟
  فقط به حق شهادت دهند، واقعاً خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از اقتران مرکزی متولد شده و خورشید در حالی با ماه اقتران کرده که ماه به صورت هلال بوده‌است.
  وای بر آنان، وای بر آنانی که این شهادت حق و نشانه تصدیق امام مهدی ناصر محمد یمانی را پنهان می‌کنند، اینکه واقعاً خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید در حالی با ماه اقتران کرده که ماه به صورت هلال بوده‌است.

  محمد عوده! دانشمندان نجوم شهر نجومی عبدالعزیز و سایر کسانی که در جهان مانند شما هستند! مگر شما نمی‌دانید معنی قسم خداوند بزرگ که می‌فرماید «قد خاب من دسّاها» چیست؟ یعنی «کسی که ‌آن را از مردم جهان مخفی کرد، ناامید و محروم شد». تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ‎﴿١﴾‏ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ‎﴿٢﴾‏ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ‎﴿٣﴾‏ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ‎﴿٤﴾‏ وَالسَّمَاءِ وَمَا بَنَاهَا ‎﴿٥﴾‏ وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا ‎﴿٦﴾‏ وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا ‎﴿٧﴾‏ فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا ‎﴿٨﴾‏ قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا ‎﴿٩﴾‏ وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا ‎﴿١٠﴾‏} صدق الله العظيم [ سورة الشمس ].
  {سوگند به خورشید و روشنایی آن! (۱) و سوگند به ماه، آن‌گاه که از پى خورشید درآید. (۲) و سوگند به روز، آن‌گاه که زمین را روشن سازد. (۳) و سوگند به شب، آن‌گاه که آن را بپوشاند. (۴) و سوگند به آسمان و آن که آن را بنا کرد. (۵) و سوگند به زمین و آن که آن را گسترانید. (۶) سوگند به «نفس» و آن که آن را سامان داد، (۷) پس پلیدى‌ها و پاکى‌هایش را به او الهام کرد. (۸) به راستى رستگار شد کسی که [رسیدن خورشید به ماه را با شهادت حق خود] تزکیه کرد (۹) و بى‌شک ناامید و محروم شد کسی که ‌آن را [از مردم جهان] پنهان نمود}
  و مقصود خداوند تعالی از:
  {وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا ‎﴿١٠﴾‏}
  یعنی ناامید و محروم شد، آن کس که آن را مخفی کرد، یا مگر نمی‌دانید معنای لغوی کلمه «الدّس» در عربی چیست؟ معنی آن پنهان و مخفی کردن است.

  همانا که امام مهدی برای فهم قرآن، دست به دامن فرهنگ لغات شما نمی‌شود، بلکه به سراغ کتاب خداوند، قرآن عظیم، می‌رود. پس بیایید تا به یقین بدانیم معنی کلمه «الدّس» چیست، این کلمه به معنی «مخفی کردن» است، تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَإِذَا بُشِّرَ أَحَدُهُم بِالْأُنثَىٰ ظَلَّ وَجْهُهُ مُسْوَدًّا وَهُوَ كَظِيمٌ ‎﴿٥٨﴾‏ يَتَوَارَىٰ مِنَ الْقَوْمِ مِن سُوءِ مَا بُشِّرَ بِهِ ۚ أَيُمْسِكُهُ عَلَىٰ هُونٍ أَمْ يَدُسُّهُ فِي التُّرَابِ ۗ أَلَا سَاءَ مَا يَحْكُمُونَ ‎﴿٥٩﴾‏} صدق الله العظيم [ سورة النحل ].
  {و هرگاه به یکى از آنان مژده [تولد] دختر داده شود، چهره‌اش سیاه مى‌شود، در‌حالى‌که خشم خود را فرومى‌برد. (۵۸) به خاطر مژده تلخى که به او داده شده، از میان مردم فرارى مى‌شود. آیا این دختر را همراه با ننگ و خفت نگاه دارد؟ یا او را در خاک پنهان کند؟ بدانید که چه بد قضاوت مى‌کنند! (۵۹)}
  لذا کلمه «دسّاها» بر وزن «أخفاها» است. نمی‌خواهیم از موضوع خارج شویم، بلکه این فقط برای فهمیدن معنی «دسّاها» در قرآن عظیم است که به معنای پنهان کردن و مخفی کردن است.
  بلکه این بزرگترین قسمی است که در کتاب خدا برای حقیقت برانگیخته شدن «نفس» امام مهدی و نشانه او در خورشید و ماه آمده‌است. هرکس با شهادت حق دال به رسیدن خورشید به ماه که تصدیق «نفس» برگزیده‌ توسط خداوند است، [قسم] خود را تزکیه کرد، رستگار است و هرکس آن را پنهان نمود، ناامید و محروم است. هر کس شهادت حقی را که نزد اوست، یعنی شهادت به اینکه خورشید به ماه رسیده‌است را پنهان کرد، ناامید و محروم گشت و در آینده خواهید دانست.

  و هرکس توبه نکرد و این امر را برای مردم روشن ننمود، مورد لعنت خداوند و لعنت‌کنندگان واقع خواهد شد. همچنین بشریت دیگر حجتی ندارد چون بدر شدن ماه قبل از موعد، بزرگترین برهان است، کما اینکه بعد از غروب آفتاب روز سه‌شنبه/شب چهارشنبه بدر تمام ماه شوال رخ خواهد داد.
  ای اهالی فلسطین! امام مهدی ناصر محمد یمانی، قبلاً خطاب به تصمیم‌گیرندگان جهان اسلام [عرب و غیر عرب] بیاناتی صادر کرده‌است و دیگر هنگام وقوع این حوادث، بیان جدیدی نخواهیم نوشت.
  نیک و سلامت باشید و در راه حق استوار و ثابت قدم بمانید، شما [ملت فلسطین] و تمام مسلمانان. و لعنت خدا بر مجرمان ستمکاری که در فلسطین به مسجد الأقصی تعدی می‌کنند. یهود اولیای آن نیستند و خود با کفر ظاهری و باطنی خود گواه این امر هستند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {مَا كَانَ لِلْمُشْرِكِينَ أَن يَعْمُرُوا مَسَاجِدَ اللَّهِ شَاهِدِينَ عَلَىٰ أَنفُسِهِم بِالْكُفْرِ ۚ أُولَٰئِكَ حَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ وَفِي النَّارِ هُمْ خَالِدُونَ ‎﴿١٧﴾‏ إِنَّمَا يَعْمُرُ مَسَاجِدَ اللَّهِ مَنْ آمَنَ بِاللَّهِ وَالْيَوْمِ الْآخِرِ وَأَقَامَ الصَّلَاةَ وَآتَى الزَّكَاةَ وَلَمْ يَخْشَ إِلَّا اللَّهَ ۖ فَعَسَىٰ أُولَٰئِكَ أَن يَكُونُوا مِنَ الْمُهْتَدِينَ ‎﴿١٨﴾‏} صدق الله العظيم [سورة التوبة].
  {مشرکان که به صراحت بر کفر خویش گواهى مى‌دهند، حق ندارند مساجد خدا را تعمیر کنند. آنان کارهایشان تباه شده است و در آتش، جاودان خواهند بود. (۱۷) مساجد خدا را تنها کسانى باید آباد کنند که به خدا و روز قیامت ایمان دارند و نماز را به پا داشته، زکات مى‌پردازند و جز از خدا نمى‌ترسند. امید است که آنان از ره‌یافتگان باشند. (۱۸)}
  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربِّ العالمين..
  خليفةُ الله الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  ======== اقتباس =========ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •